Nasze produkty

Substancje aktywne
Substancje aktywne

Wytwórcy API promowani przez Nortrade Pharma to wyłącznie sprawdzeni partnerzy oferujący surowce najwyższej jakości. Rekomendowane przez nas substancje spełniają rygorystyczne europejskie normy jakościowe potwierdzone certyfikatami GMP (opcjonalnie Written Confirmation) i wsparte są aktualną dokumentacją rejestracyjną (CEP, EU DMF / ASMF).
Wieloletnia współpraca z producentami substancji aktywnych pozwoliła nam zbudować szeroką bazę dostawców nie ograniczającą się do konkretnych obszarów terapeutycznych.

Nortrade Pharma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, zatem nasza oferta jest nieustannie poszerzana i modyfikowana tak, by była dopasowane do dynamiki i kierunków zmian zachodzących na rynku farmaceutycznym.

Długoletnia obecność na rynku surowców farmaceutycznych i duże doświadczenie w obrocie substancjami aktywnymi stanowi gwarancję doboru i rekomendacji naszym partnerom biznesowym odpowiednich surowców spełniających ich indywidualne wymagania.

Ekstrakty roślinne
Ekstrakty roślinne

W naszej ofercie dominują ekstrakty standaryzowane, spełniające wytyczne farmakopei, posiadające nie tylko odpowiednią dokumentację umożliwiającą opracowanie oraz skuteczną rejestrację produktu leczniczego (DMF/CEP), ale, co bardzo istotne, także wsparcie producenta podczas całego procesu rejestracji leku roślinnego.

Oprócz ekstraktów farmakopealnych oferujemy też szerokie i stale wzbogacane portfolio ekstraktów z przeznaczeniem dla branży spożywczej / suplementów diety, które spełniają aktualne wymagania stawiane przez UE. Istotnym jest, że w ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe surowce roślinne, jak i te opracowywane na życzenie i według wskazówek klientów.

Nasza oferta obejmuje także surowce o właściwościach prozdrowotnych (nutraceutyki), skuteczność których w wielu wypadkach poparta jest badaniami klinicznymi, in vitro lub farmakokinetycznymi, będące często pod ochroną patentową, czy też posiadające zastrzeżony znak handlowy.

Wieloletnie doświadczanie oraz posiadana wiedza stanowi gwarancję doboru i rekomendacji naszym partnerom biznesowym odpowiednich surowców spełniających ich indywidualne wymagania.

Inne materiały
Inne materiały

Oprócz ekstraktów pośredniczymy również w obrocie innymi materiałami wykorzystywanymi przy produkcji suplementów diety, produktów spożywczych i kosmetyków takich jak oleje, witaminy, aminokwasy, sole mineralne, produkty probiotyczne, produkty odzwierzęce.