O nas
Firma Nortrade Pharma od niemal dwóch dekad działa na polskim rynku jako importer i dystrybutor farmaceutycznych substancji aktywnych (API), ekstraktów roślinnych oraz surowców naturalnych.

Na początku działając jako przedstawicielstwo spółki szwajcarskiej w Polsce, a od 2011 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

Misją Nortrade Pharma Sp. z o.o. jest dostarczanie najwyższej jakości substancji aktywnych, ekstraktów roślinnych oraz surowców pochodzenia naturalnego renomowanych producentów do przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, producentów suplementów diety i wytwórców kontraktowych.

Odpowiadamy kompleksowo na bieżące potrzeby partnerów biznesowych w obszarze poszukiwania i rekomendacji potencjalnych dostawców, realizacji dostaw, jak też nowych rozwiązań dla rynków farmaceutycznego i suplementów diety. Osiągamy to dzięki współpracy z renomowanymi producentami z reguły na zasadzie wyłącznej reprezentacji, jak chociażby w przypadku firmy Indena (www.indena.com).

Prowadzimy działalność w oparciu o Ustawę o Prawie Farmaceutycznym, jak i Dyrektywę 62/2011/UE. Posiadamy wpis w Krajowym Rejestrze Wytwórców, Importerów i Dystrybutorów Substancji Czynnych oraz certyfikat GDP.

Nasze Produkty

Substancje aktywne
Ekstrakty roślinne
Inne materiały